Result

Brands

Keresés:
result
Sign in Are you new here? Register
hu de en

CAREERS

Szakáruházként az egyik legfontosabb értékünk munkatársaink szakértelme. Ezért Magyarország piacvezető búváráruházaként olyan környezetet nyújtunk kollégáinknak, amelyben élmény dolgozni. Folyamatosan teszünk azért, hogy fejlődési lehetőséget biztosítsunk egy sikeres, stabil és innovatív vállalkozásban. Fedezd fel a lehetőségeidet: csatlakozz diákként, frissdiplomásként, szakemberként vagy vezetőként.

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Online Marketinges

Feladatkör:

  • Webshop kezelése
  • Termék leírások fordítása/készítése német nyelven
  • Facebook bejegyzések készítése németül
  • Ügyfélszolgálati tevékenység: levelezés német nyelven

A feladat a webshopon való munka, ennek töltése, karbantartása és üzemeltetése. A munka több emberes és összetett feladat.

Szükséges kompetenciák: Német nyelv jó ismerete, kreativitás, csapatmunka
Előny: búvár végzettség, angol tudás

Jelentkezési feltételek: Fényképes önéletrajz, online marketingesként szerzett tapasztalat, rövid motivációs levél elküldése amiben a fizetési igény megjelölésre kerül.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérlek küldd el részünkre a jelentkezésedet!

Eladó/Pénztáros

Feladatok:
• Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
• Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
• A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
• Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
• Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
• Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:
• Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
• Jó kommunikációs képesség
• Motivált és érdeklődő személyiség
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:
• Kereskedelmi (eladói) tapasztalat előny
• Búvárvizsga
• Idegen nyelv tudása

Jelentkezési feltételek: Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölése

Munkavégzés helye: 1195 Budapest XIX, Budapest Vas Gereben utca 4/E

Pozíció területei:

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Subscribe to our